Antalya Yol Yardım Kapsamları

Antalya Yol Yardım Kapsamları

Antalya Yol Yardım Kapsamları

Aracınızla seyahat ederken aniden durduğunda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Aracınız olmasına rağmen teknik detaylar hakkında hiçbir bilginiz yok mu? Kaputu açmanıza rağmen sorunu anlayamadınız mı? Endişelenmenize hiç gerek yok. Antalya yol yardım sayesinde, yaşamış olduğunuz bu sorundan kısa sürede kurtulacak ve seyahatinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Araç kullanırken bazen teknik nedenlerden, bazen iklim şartlarından, bazen de bilinmeyen nedenden dolayı aracınız arızalanabilir. Tekerin patlaması gibi basit bir neden olabileceği gibi daha karmaşık bir sorun da meydana gelebilir. Böylesi durumlarda direkt olarak yardıma ulaşarak, yardım istemeniz gerekiyor. Benzin bitmesi ya da benzer basitlikteki sorunların haricindekileri, sizin çözmeniz neredeyse imkansızdır.

Şehirlerarası yollarda , şehir merkezlerinden uzak kırsal bölgelerde yaşadığınız her türlü kaza, hasar, arıza ve tüm problemler için aracınıza en kısa sürede yardıma koşuyoruz.

Uzun yol mesafelerinde, uzun süren arıza ve hasar tamiri durumlarında, gece konaklama ve korunma ihtiyaçlarınızı dahi sizin için temin edebiliriz.

Antalya Yol Yardım Firmaları

Firmamıza ulaştığınızda, öncelikle konumuzu öğreniyor ve daha sonra ekiplerimizi size yönlendiriyoruz. Sahip olduğumuz teknik altyapı sayesinde, sorun ne olursa olsun kısa sürede çözüyoruz. Eğer çok karmaşık bir durum söz konusu ise çekicilerimiz devreye giriyor ve aracınızı en yakın yerleşim yerindeki anlaşmalı servislere götürüyoruz. Aracınız tamir edilirken, konaklamanız için bir otel ayarlıyor ve her türlü ihtiyacınızı gideriyoruz.

Firmamız bünyesinde görev yapan personellerimiz, alanında uzmandır. Uzman personellerimiz, aracınızla ilgili bilgileri sizden aldıktan sonra sorunu tahmin etmekte ve gerekli olan ekstra aletleri yanlarında getirmektedir. Böylece sorunun olabildiğince hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

Aracınızla yolda kaldığınızda, karmaşık bir durum söz konusu ve sorunu anlayamıyorsanız kesinlikle müdahale etmeyin. Çünkü yapacağınız yanlış bir müdahale, sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Bundan dolayı Antalya yol yardım telefonu üzerinden firmamıza ulaşarak, aracınızda bizi bekleyin. 7/24 açık olan Antalya Yol Yardım telefonumuza ulaştığınızda, bütün sorumluluğun bizde olduğunu bilin ve rahatlayın.


6 Mayıs 2019