Kızılcadağ Oto Kurtarma

Kızılcadağ Oto Kurtarma

Kızılcadağ ve çevresinde aracınızla giderken yolda mı kaldınız? Aracınız çalışmıyor mu? Hiç endişe etmeyin ve telaşa kapılmayın. Bize telefonla ulaşmanız, yoldan kurtulmanızın anahtarı olacak. Kızılcadağ çekici hizmetleri olarak yolda kalan her türlü aracı güvenli bir şekilde çekiyor ve istenilen noktaya bırakıyoruz.

Kızılcadağ Kurtarıcı Firmaları

Uzun süredir bu alanda hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamaktadır. Yolda kalan araçların kurtarılması ve istenilen noktalara kadar taşınması işlemi sırasında firmamız tarafından verilen hizmetler uluslararası kalite standartlarına uygundur. Bu standartlar yapılan işlemin bütün aşamalarında etkin olarak uygulanır ve böylece işlem çok daha kaliteli bir şekilde yapılmış olur.

Kızılcadağ kurtarıcı firmaları arasında önemli bir yeri olan firmamız tarafından yapılan işlemlerde uygulanan prensiplerin başında güvenlik gelmektedir. Güvenlik sadece kurtarılan araç için değil çevrede bulunan ve kurtarma işlemini yapan personeller için de son derece önemlidir. Kızılcadağ oto kurtarma olarak güvenlik konusu tam olarak sağlanmadan hiçbir işleme başlamama gibi bir kuralımız bulunmaktadır. 

Kızılcadağ Oto Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Aracı yolda kalan müşterilerimiz bize telefon ile ulaştıkları andan itibaren hızlı bir şekilde hareket eden personelimiz olabilen en kısa sürede yolda kalan aracın olduğu bölgeye ulaşmaya çalışır. Bu işlemden önce ise yolda kalan araç ile ilgili mutlaka bilgi alınır ve ona göre hareket edilir.

Yolda kalan aracın arıza ya da kaza sebebiyle bunu yaşamış olması bizim için son derece önemlidir. Arıza sebebiyle yolda kalan araçlar genel itibari ile yoldan çıkmazken, kaza yapan araçların ise büyük bölümü yoldan çıkmış olur. Dolayısıyla da kazalı araçların çekilmesi sırasında ekstra güvenlik önlemi alınması neredeyse kaçınılmazdır. Ayrıca müşterilerimizden aldığımız bilgiler ışığında yolda kalan araçların boyutları hakkında fikir sahibi oluyoruz ve buna uygun çekicilerimizi yolluyoruz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kızılcadağ kurtarıcı hizmetleri veren firmamız için güvenlik ve hız temel prensipler arasındadır. Güvenlik konusu hem araçların yoldan çekilmesi hem de çekiciye yüklendikten sonra ön planda tutulur. Çekici üzerindeki araçlar sabitleme halatları ile sabitlenir ve sağa sola hareket etmemesi sağlanır.