Varsak Forklift

Varsak Forklift

İstifleyici, istif makinesi, çatallı istifleyici isimleri ile bilinen araç olan forklift, normal bir insanın kaldıramayacağı yükleri kaldırması için geliştirilmiştir. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi bu aracın temel amacı, ağır yüklerin kaldırılarak düzgün bir şekilde istiflenmesini sağlamaktadır. Bu araçları güç üniteleri, asansör, tilt silindirleri ve hidrolik şanzıman gibi bölümlerden oluşur. Özellikleri sayesinde çok farklı alanlarda kullanılır. Varsak forklift firmaları arasında yer alan firmamız, bu noktadaki bütün ihtiyaçlarınızı etkili bir şekilde gidermektedir.

Firmamız, uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermekte ve ilgili araçtan sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Bu alanda verdiğimizi kaliteli hizmet, ilgili mevzuata tamamen uygundur. Firmamız bünyesinde bulunan uzman personelimiz, ihtiyaçlarınızı bu mevzuata uygun bir şekilde karşılar.

Varsak Forklift Kiralama Avantajları

Ağır yüklerin istiflenmesi için kullanılan bu aracın fiyatı ve diğer giderleri yüksek olduğu için kiralama seçeneğini tercih etmek çok daha avantajlıdır. Firmamız bu noktada sizlere farklı seçenekler sunmakta ve ihtiyaçlarınızın etkili olarak giderilmesini sağlamaktadır. Farklı ağırlık kaldırma kapasitesine sahip olan araçlarımızın bakımları eksiksiz bir şekilde yapılıyor. Kiralama hizmeti aldığınızda araçlarda sorun yaşanması gibi bir durum söz konusu olmayacak. Varsak forklift kiralama sayesinde elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şu şekildedir:

Dikkatinizi asıl işinize vermenizi sağlar.

Düşük maliyet ile ihtiyacınızı karşılarsınız.

Forklift sayesinde işleri daha az personelle yapabilirsiniz.

Yedek parça, bakım ve tamir masrafları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

İhtiyacınız olan süre kadar kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Amortisman riski yaşamazsınız.

Forklift Kullanım Alanları

Forklift kullanımı tarafından sağlanan avantajlar, bu noktadaki talepleri arttırmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu araçlara bazen uzun bir süre ihtiyaç olurken, bazen ise birkaç günlüğüne ihtiyaç olabilir. Firmamız, Varsak günlük kiralık forklift seçeneği de sağlamakta ve böylece kısa süreliğine dahi bu aracın avantajlarından yararlanmanız mümkün hale gelmektedir.

Bu araç genellikle depolardaki malzemelerin istiflenmesi için kullanılır. Böylece deponun alanı çok daha etkili bir şekilde kullanılır. Ağır yükler, bu araçla istenilen yüksekliğe çok rahat bir şekilde çıkarılabilir. Konteynerlerin hazırlanması da kullanım alanlarından bir diğeridir.